Canneman Kwartierstaten

Everhard I van Zurichgau

Everhard I van Zurichgau

Mannelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Everhard I van Zurichgau

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Regelinda  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven in 958.


Generatie: 2

  1. 2.  Regelinda Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Everhard1) is gestorven in 958.

    Gezin/Partner: Burchard I I van Zwaben. Burchard (zoon van graaf van de Thurgau en de Baar Burchard I van Zwaben en koningin-gemaal van het Oost-Frankische Rijk Liugard van Saksen) is geboren in 883; is gestorven in 926. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. koningin van Bourgondie Bertha van Zwaben  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 907; is gestorven na 2 jan 966; is begraven in Payenne (CH).


Generatie: 3

  1. 3.  koningin van Bourgondie Bertha van Zwaben Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Regelinda2, 1.Everhard1) is geboren circa 907; is gestorven na 2 jan 966; is begraven in Payenne (CH).

    Bertha is getrouwd met koning van Bourgondie Rudolf I I van Bourgondie in 922 (civil). Rudolf (zoon van graaf van Bourgondie en Auxerre Rudolf I van Bourgondie en Willa van Provence) is geboren circa 890; is gestorven op 11 jul 937. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. koning van Opper-Bourgondie Koenraad van Bourgondie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren na 922; is gestorven op 19 okt 993; is begraven in Vienne (kerk van St. Maurice).

    Bertha is getrouwd met Hugo van Italie op 12 dec 937 (civil). [Gezinsblad] [Familiekaart]



Generatie: 4

  1. 4.  koning van Opper-Bourgondie Koenraad van Bourgondie Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Bertha3, 2.Regelinda2, 1.Everhard1) is geboren na 922; is gestorven op 19 okt 993; is begraven in Vienne (kerk van St. Maurice).

    Koenraad is getrouwd met koningin van Bourgondie Mathilde van Frankrijk in 964 (civil). Mathilde (dochter van koning van West-Francie Lodewijk I V van Frankrijk en hertogin van Lotharingen Gerberga van Saksen) is geboren circa 943; is gestorven op 27 nov 981; is begraven in Vienne (kathedraal). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. gravin resp. hertogin Gerberga van Bourgondie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 965; is gestorven op 7 jul 1091.
    2. 6. Bertha van Bourgondie  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 967; is gestorven op 16 sep 1010 in Melun.