Canneman Kwartierstaten

Johanna van Weerdenburg

Johanna van Weerdenburg

Vrouwelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Johanna van Weerdenburg

    Johanna is getrouwd met Zeger van de Poll in 1436 (civil). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Adriana van de Poll  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1425; is gestorven in 1494.


Generatie: 2

  1. 2.  Adriana van de Poll Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Johanna1) is geboren in 1425; is gestorven in 1494.

    Adriana is getrouwd met Adriaan Zeger van Balveren in 1460 (civil). Adriaan (zoon van Evert van Balveren en Johanna van Herlaar) is geboren in 1420; is gestorven in 1473. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Johan van Balveren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1450; is gestorven op 12 dec 1531.


Generatie: 3

  1. 3.  Johan van Balveren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Adriana2, 1.Johanna1) is geboren circa 1450; is gestorven op 12 dec 1531.

    Gezin/Partner: Belia van Varick. Belia (dochter van Johan van Varick en Margriet van Isendoorn) is geboren in 1455; is gestorven in 1540. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Adriaan van Balveren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven in 1551.
    2. 5. Zeger (Segher) van Balveren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1475; is gestorven in 1535.


Generatie: 4

  1. 4.  Adriaan van Balveren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Johan3, 2.Adriana2, 1.Johanna1) is gestorven in 1551.

    Gezin/Partner: Lamberta van Bronckhorst. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 6. Johan van Balveren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  2. 5.  Zeger (Segher) van Balveren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Johan3, 2.Adriana2, 1.Johanna1) is geboren in 1475; is gestorven in 1535.

    Gezin/Partner: Mechteld van Riemsdijck. Mechteld (dochter van Jelis (Gelis) van Riemsdijck en Maria van Isendoorn) is geboren in 1484 in Dreumel; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 7. Maria Zegerse van Balveren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1506 in Dreumel; en is gestorven.