Canneman Kwartierstaten

Kleindochter Van Egbert Van Saksen Nn

Kleindochter Van Egbert Van Saksen Nn

Vrouwelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Kleindochter Van Egbert Van Saksen Nn

    Gezin/Partner: graaf in Noordwest Duitsland Wichman I I Billung. Wichman (zoon van Wichman I van Hamaland) is gestorven in 880 in beneden Elbe gebied. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Egbert Billung  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 865; is gestorven in 932.


Generatie: 2

  1. 2.  Egbert Billung Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Kleindochter1) is geboren circa 865; is gestorven in 932.

    Gezin/Partner: Nn Nn. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Plv. hertog Herman Billung  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 900; is gestorven op 27 mrt 973 in Quedlinburg (D).
    2. 4. graaf in de Bardengouw en in Wigmodie Wichman De Oude Billung  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 900; is gestorven op 23 apr 944.


Generatie: 3

  1. 3.  Plv. hertog Herman Billung Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Egbert2, 1.Kleindochter1) is geboren circa 900; is gestorven op 27 mrt 973 in Quedlinburg (D).

    Gezin/Partner: Hildegarde van Stade. Hildegarde (dochter van Lothar I van Stade en Swanehild van Hamaland) is geboren circa 918 in Westerburg; is gestorven circa 970. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. gravin van Vlaanderen Mathilde Billung Van Saksen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 942; is gestorven op 25 mei 1008.
    2. 6. Mathilde Billung Van Saksen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 942; is gestorven op 25 mei 1008.

  2. 4.  graaf in de Bardengouw en in Wigmodie Wichman De Oude Billung Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Egbert2, 1.Kleindochter1) is geboren circa 900; is gestorven op 23 apr 944.

    Gezin/Partner: Diederiksdochter van Ringelheim. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 7. graaf in de Derlinggouw en in Wigmodie Egbert Eenoog Billung  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 923; is gestorven in 994.


Generatie: 4

  1. 5.  gravin van Vlaanderen Mathilde Billung Van Saksen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Herman3, 2.Egbert2, 1.Kleindochter1) is geboren in 942; is gestorven op 25 mei 1008.

    Mathilde is getrouwd met Graaf van Vlaanderen Boudewijn I I I van Vlaanderen in 961 (civil). Boudewijn (zoon van Graaf van Vlaanderen Arnulf I van Vlaanderen en Adela Aleidis) is geboren circa 940; is gestorven op 1 nov 962. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 8. Arnulf I I van Vlaanderen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 960; is gestorven op 30 mrt 987; is begraven in Gent.

  2. 6.  Mathilde Billung Van Saksen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Herman3, 2.Egbert2, 1.Kleindochter1) is geboren in 942; is gestorven op 25 mei 1008.

    Mathilde is getrouwd met graaf van Verdun, markgraaf van Ename Godfried van Verdun in 963 (civil). Godfried (zoon van graaf van de Ardennengouw en de Bidgouw Gozelo van de Ardennen en Uda van Metz) is geboren circa 930; is gestorven op 3 sep 998; is begraven in Gent (St. Pietersabdij). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 9. graaf van Ardennengouw Gozelo I van Verdun  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 963; is gestorven op 19 apr 1044; is begraven in Abdij van Munsterbilzen (D).

  3. 7.  graaf in de Derlinggouw en in Wigmodie Egbert Eenoog Billung Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Wichman3, 2.Egbert2, 1.Kleindochter1) is geboren circa 923; is gestorven in 994.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 10. graaf in de Derlinggouw en in Wigmodie Egbert (Jr) Billung  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven in 1030.