Canneman Kwartierstaten

alleenheerser van het rijk van Kiev Jaroslaw van Kiev

alleenheerser van het rijk van Kiev Jaroslaw van Kiev

Mannelijk 978 - 1054  (76 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  alleenheerser van het rijk van Kiev Jaroslaw van Kiev is geboren in 978 in Kiev; is gestorven op 20 feb 1054 in Vychhorod; is begraven in Kiev (Sophiakathedraal).

    Jaroslaw is getrouwd met Ingegred van Zweden in 1019 (civil). Ingegred (dochter van Olof I I van Zweden) is geboren in 1001; is gestorven op 10 feb 1050. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. koningin-gemalin van Frankrijk Anna van Kiev  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1036 in Kiev; is gestorven op 5 sep 1075; is begraven in La Ferte-Alais.


Generatie: 2

  1. 2.  koningin-gemalin van Frankrijk Anna van Kiev Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Jaroslaw1) is geboren in 1036 in Kiev; is gestorven op 5 sep 1075; is begraven in La Ferte-Alais.

    Anna is getrouwd met hertog van Bourgondie Hendrik I van Frankrijk in 1051 (civil) in Reims. Hendrik (zoon van koning van Frankrijk Robert I I van Frankrijk en Constance van Arles) is geboren in 1008 in Reims?; is gestorven op 4 aug 1060 in Vitry-en-Brie; is begraven in St. Denis (Kathedraal). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. koning van Frankrijk Philips I van Frankrijk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 23 mei 1052 in Champagne-et-Fontaine; is gestorven op 29 jul 1108 in Melun.


Generatie: 3

  1. 3.  koning van Frankrijk Philips I van Frankrijk Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Anna2, 1.Jaroslaw1) is geboren op 23 mei 1052 in Champagne-et-Fontaine; is gestorven op 29 jul 1108 in Melun.

    Philips is getrouwd met Bertha van Holland in 1072 (civil). Bertha (dochter van graaf van Friesland, later van Holland Floris I van Holland en gravin van Holland Geertruida van Saksen) is geboren circa 1058; is gestorven op 15 okt 1094 in Montreuil-sur-Mer. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. graaf van de Vexin Lodewijk V I van Frankrijk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 1 dec 1081 in Parijs; is gestorven op 1 aug 1137 in Bethisy-Saint-Pierre.


Generatie: 4

  1. 4.  graaf van de Vexin Lodewijk V I van Frankrijk Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Philips3, 2.Anna2, 1.Jaroslaw1) is geboren op 1 dec 1081 in Parijs; is gestorven op 1 aug 1137 in Bethisy-Saint-Pierre.

    Lodewijk is getrouwd met koningin-gemalin van Frankrijk Adelheid van Maurienne op 28 mrt 1115 (civil) in Parijs. Adelheid (dochter van 6e graaf van Savoye Humbert I I van Savoye en gravin van Savoye Gisela van Bourgondie) is geboren circa 1092; is gestorven op 18 nov 1154 in Montmartre. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. koning van Frankrijk Lodewijk V I I van Frankrijk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1120; is gestorven op 18 sep 1180 in Parijs; is begraven in St. Denis (Kathedraal).