Canneman Kwartierstaten

Violante / Jolande van Hongarije

Violante / Jolande van Hongarije

Vrouwelijk 1215 - 1251  (36 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Violante / Jolande van HongarijeViolante / Jolande van Hongarije is geboren in 1215 in Hongarije; is gestorven op 9 okt 1251 in Huesca (Aragon, Sp).

    Violante is getrouwd met koning van Aragon, Valencia en de Balearen Jacob I van Aragon op 8 sep 1235 (civil) in Barcelona. Jacob (zoon van koning van Aragon, Valencia en Sicilie Peter I I van Aragon en burggravin van Marseille, gravin van Cimminges Maria van Montpellier) is geboren op 13 feb 1208 in Montpellier (F); is gestorven op 25 jul 1276 in Valencia. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Isabella van Aragon  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1247 in Aragon (?); is gestorven op 28 jan 1271 in Cozenza (Calabrie, Sp); is begraven in St. Denis (Kathedraal).


Generatie: 2

  1. 2.  Isabella van Aragon Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Violante1) is geboren circa 1247 in Aragon (?); is gestorven op 28 jan 1271 in Cozenza (Calabrie, Sp); is begraven in St. Denis (Kathedraal).

    Isabella is getrouwd met koning van Frankrijk Philips I I I van Frankrijk op 28 mei 1262 (civil) in Clermont. Philips (zoon van koning van Frankrijk Lodewijk I X van Frankrijk en Margaretha van Provence) is geboren op 30 apr 1245 in Poissy (Yvelines, F); is gestorven op 5 okt 1285 in Perpignan (F); is begraven in Kathedraal van St.Denis. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. koning van Frankrijk Philips I V van Frankrijk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 1 jul 1268 in Fontainebleau; is gestorven op 29 nov 1314 in Fontainebleau.
    2. 4. titulair koning van Aragon en Valencia, graaf van Barcelona Karel I I van Valois  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 12 mrt 1270 in Vincennes?; is gestorven op 5 dec 1325 in Nogent-le-Roi.


Generatie: 3

  1. 3.  koning van Frankrijk Philips I V van Frankrijk Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Isabella2, 1.Violante1) is geboren op 1 jul 1268 in Fontainebleau; is gestorven op 29 nov 1314 in Fontainebleau.

    Philips is getrouwd met koningin van Navarra Jeanne I van Navarra op 25 jan 1284 (civil) in Parijs. Jeanne (dochter van Pair van Frankrijk Hendrik I van Navarra en Regentes van Champagne en Navarra Blanche van Artois) is geboren op 14 jan 1271 in Bar-sur-Seine; is gestorven op 2 apr 1305 in Vincennes. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. koningin van Engeland Isabella van Frankrijk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 22 mrt 1292 in Orleans; is gestorven op 22 aug 1358 in Hertford Castle.

  2. 4.  titulair koning van Aragon en Valencia, graaf van Barcelona Karel I I van Valois Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Isabella2, 1.Violante1) is geboren op 12 mrt 1270 in Vincennes?; is gestorven op 5 dec 1325 in Nogent-le-Roi.

    Karel is getrouwd met gravin van Anjou en van Maine Margaretha van Anjou-Sicilie op 16 aug 1290 (civil) in Corbeil (F). Margaretha (dochter van Karel I I van Napels en Maria van Hongarije) is geboren circa 1273; is gestorven op 31 dec 1299 in Parijs; is begraven in Parijs (St. Jacobskerk). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 6. koning van Frankrijk (kroonde zichzelf) Philips V I van Frankrijk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1293 in Fontainebleau; is gestorven in Nogent-le-Roi; is begraven op 22 aug 1350 in St. Denis (Kathedraal).
    2. 7. Johanna van Valois  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1294; is gestorven op 7 mrt 1342 in Fontenelle(F).


Generatie: 4

  1. 5.  koningin van Engeland Isabella van Frankrijk Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Philips3, 2.Isabella2, 1.Violante1) is geboren op 22 mrt 1292 in Orleans; is gestorven op 22 aug 1358 in Hertford Castle.

    Isabella is getrouwd met koning van Engeland Edward I I van Engeland op 25 jan 1308 (civil) in Boulogne sur Mer. Edward (zoon van earl of Chester Edward I van Engeland en prinses Eleonora van Castilie) is geboren op 25 apr 1284 in Caernavon Castle; is gestorven op 23 sep 1327 in Berkeley Castle. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 8. Elionora van Engeland  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 18 jun 1318 in -Woodstock Palace; is gestorven op 22 apr 1355 in Deventer (Abdij/ Broederenkerk).

  2. 6.  koning van Frankrijk (kroonde zichzelf) Philips V I van Frankrijk Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Karel3, 2.Isabella2, 1.Violante1) is geboren in 1293 in Fontainebleau; is gestorven in Nogent-le-Roi; is begraven op 22 aug 1350 in St. Denis (Kathedraal).

    Philips is getrouwd met Johanna I I van Bourgondie in 1313 (civil). Johanna (dochter van Odo I V van Bourgondie en Mathilde van Artesie) is geboren in 1293; is gestorven in 1349. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 9. graaf van Auvergne Jan I I van Frankrijk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 16 apr 1319 in Chateau de Gue-de-Maulin; is gestorven op 8 apr 1364 in Londen.

  3. 7.  Johanna van Valois Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Karel3, 2.Isabella2, 1.Violante1) is geboren in 1294; is gestorven op 7 mrt 1342 in Fontenelle(F).

    Johanna is getrouwd met graaf van Holland, Zeeland en Henegouwen III Willem I I I van Holland op 23 mei 1305 (civil) in Longpont. Willem (zoon van graaf van Henegouwen (II) Jan I I van Avesnes en Philipinne Filippa) is geboren circa 1287; is gestorven op 8 jun 1337 in Valenciennes. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 10. gravin van Henegouwen Margaretha van Henegouwen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1311; is gestorven op 23 jun 1356 in Le Quesnoy.
    2. 11. Johanna van Henegouwen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1315; is gestorven in 1374.